Weser Ems Klasse 2018/2019

1. Forduló - 13.08.2018 vége 19.08.2018
18.08. 18:00  SuS Buer - DC SW Lindern  7 : 5
19.08. 13:00  SSV Weserdeich - DC Pielfresen  7 : 5
24.11. 19:30  VfB Oldenburg - SDC Osnabrück  8 : 4

Szabadnapos: ESV Nordenham  

2. Forduló - 20.08.2018 vége 26.08.2018
26.08. 14:00  ESV Nordenham - DC Pielfresen  6 : 6
13.10. 15:00  DC SW Lindern - SSV Weserdeich  7 : 5
01.12. 19:00  SDC Osnabrück - SuS Buer  6 : 6

Szabadnapos: VfB Oldenburg  

3. Forduló - 03.09.2018 vége 09.09.2018
08.09. 20:00  SDC Osnabrück - SSV Weserdeich  10 : 2
09.09. 16:00  VfB Oldenburg - ESV Nordenham  10 : 2
15.09. 19:00  DC Pielfresen - DC SW Lindern  1 : 11

Szabadnapos: SuS Buer  

4. Forduló - 17.09.2018 vége 23.09.2018
22.09. 19:00  SuS Buer - VfB Oldenburg  7 : 5
22.09. 19:30  SDC Osnabrück - DC Pielfresen  12 : 0
23.09. 14:00  ESV Nordenham - DC SW Lindern  3 : 9

Szabadnapos: SSV Weserdeich  

5. Forduló - 15.10.2018 vége 21.10.2018
20.10. 20:00  VfB Oldenburg - SSV Weserdeich  7 : 5
11.11. 14:00  SuS Buer - ESV Nordenham  9 : 3
25.11. 15:00  DC SW Lindern - SDC Osnabrück  5 : 7

Szabadnapos: DC Pielfresen  

6. Forduló - 29.10.2018 vége 04.11.2018
03.11. 18:00  DC Pielfresen - VfB Oldenburg  3 : 9
03.11. 18:00  ESV Nordenham - SDC Osnabrück  0 : 12
10.11. 17:00  SSV Weserdeich - SuS Buer  6 : 6

Szabadnapos: DC SW Lindern  

7. Forduló - 12.11.2018 vége 18.11.2018
17.11. 14:30  SSV Weserdeich - ESV Nordenham  9 : 3
17.11. 16:00  SuS Buer - DC Pielfresen  11 : 1
08.12. 19:00  VfB Oldenburg - DC SW Lindern  5 : 7

Szabadnapos: SDC Osnabrück  

8. Forduló - 12.01.2019 vége 19.01.2019
26.01. 15:00  DC Pielfresen - SSV Weserdeich  9 : 3
16.03. 16:00  DC SW Lindern - SuS Buer  6 : 6
22.03. 19:00  SDC Osnabrück - VfB Oldenburg  _ : _

Szabadnapos: ESV Nordenham  

9. Forduló - 02.02.2019 vége 02.02.2019
02.02. 17:00  SSV Weserdeich - DC SW Lindern  6 : 6
02.02. 19:00  SuS Buer - SDC Osnabrück  5 : 7
03.02. 16:00  DC Pielfresen - ESV Nordenham  10 : 2

Szabadnapos: VfB Oldenburg  

10. Forduló - 23.02.2019 vége 24.02.2019
16.02. 19:00  SSV Weserdeich - SDC Osnabrück  3 : 9
23.02. 18:00  DC SW Lindern - DC Pielfresen  8 : 4
02.03. 15:00  ESV Nordenham - VfB Oldenburg  1 : 11

Szabadnapos: SuS Buer  

11. Forduló - 09.03.2019 vége 09.03.2019
09.03. 16:00  DC SW Lindern - ESV Nordenham  12 : 0
09.03. 20:00  DC Pielfresen - SDC Osnabrück  7 : 5
22.03. 19:00  VfB Oldenburg - SuS Buer  4 : 8

Szabadnapos: SSV Weserdeich  

12. Forduló - 29.03.2019 vége 31.03.2019
29.03. 20:00  SSV Weserdeich - VfB Oldenburg  _ : _
30.03. 20:00  SDC Osnabrück - DC SW Lindern  _ : _
31.03. 14:00  ESV Nordenham - SuS Buer  _ : _

Szabadnapos: DC Pielfresen  

13. Forduló - 06.04.2019 vége 06.04.2019
06.04. 15:00  SuS Buer - SSV Weserdeich  _ : _
06.04. 18:00  SDC Osnabrück - ESV Nordenham  _ : _
06.04. 20:00  VfB Oldenburg - DC Pielfresen  _ : _

Szabadnapos: DC SW Lindern  

14. Forduló - 24.03.2019 vége 04.05.2019
24.03. 14:00  ESV Nordenham - SSV Weserdeich  _ : _
27.04. 19:00  DC SW Lindern - VfB Oldenburg  _ : _
04.05. 19:00  DC Pielfresen - SuS Buer  _ : _

Szabadnapos: SDC Osnabrück  

Helyezések
    Mcs Pkt.   Sets    +/-
    :     
    :     
    :     
    :     
    :     
    :     
    :